Je chat

Hej to ja Kitty bardzo lubię koty a moim kotem jest arbuzik.A oto mój pierwszy rysunek kota w programie „Procreate”

Kotek

Ładny napiszcie czy wam się podoba proszę. Pozdrawiam serdecznie Kitty

Laisser une réponse

Votre adresse email ne sera pas publiée. les champs requis sont indiqués *

*

Ajoutez éventuellement une image (JPEG uniquement)