Zrobiłam wierzę na szydełku

Witam. Jestem IKotka. Od kilku dni zachciało mi się grać w szachy. Trochę grałam z tatą trochę z botami i ogólnie tylko koty i szachy mi w głowie (i oczywiście iKocurek). Korzystając z tego że umiem szydełkować i trochę szyć zrobiłam wierze. Oto ona.

Ta największa wierza to ta

Cała na szydełku oprócz tych na górze przyszytych elementów one są z filcu i tych jasnych sznurków to obwiązane włóczka. Według mnie wyszła super a według was? I czy chcecie zobaczyć inną szydełkową figurę?Napiszcie w komentarzu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Optionally add an image (JPEG only)