Ja Kitty

Hej to ja Kitty bardzo lubię koty a moim kotem jest arbuzik.A oto mój pierwszy rysunek kota w programie „Procreate”

Kotek

Ładny napiszcie czy wam się podoba proszę. Pozdrawiam serdecznie Kitty

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Optionally add an image (JPEG only)